Návšteva priatelov zo Štefultova

2.10. 2017 sme privítali na Piargu spriatelený KD Jašteričky zo Štefultova a strávili s nimi príjemné popoludnie s výborným programom aj občerstvením. Sme radi, že aj náš pán starosta, Stanislav Neuschl si našiel popri práci chvíľku času a prišiel medzi nás.

Hostia si pre nás pripravili zábavné pásmo s Náckom, a to nielen slovom, spevom, ale aj zaujímavými kostýmami.

Vymenili sme si spomienkové darčeky, a tak ako deti, aj my sme z nich mali radosť.Čarovali sme aj v kuchyni, piekli a miešali sladké i slané dobroty, mňammmm.

Zahrali na gitare, harmonike aj elektronickom klavíri a samozrejme spievali sme, čo nám hrdlo vydržalo.

Škoda len, že to tak rýchlo ubehlo. Tešíme sa však už na ďalšie stretnutia s priateľmi.

Dátum vloženia: 2. 10. 2017 17:53
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:54