Športový deň v Banskej Štiavnici

26.6. 2018 sme sa zúčastnili 11. ročníka ŠPORTOVÉHO DŇA, ktorý organizoval SZŤP v Banskej Štiavnici.

Tak vám poviem, že sme ani neverili vlastným očiam, keď sme hodnotili naše úspechy. Seniorskej olympiády sa zúčastnilo za Piarg – iba 6 ľudí ( Lenka Sidorová, Eva Šestáková, Daniela Jančulová, Mária Ladzianska, Jozefa Kališeková, Ľubomír Šesták ) a domov sme prineisli neuveriteľných 8 medailí: 3 zlaté, 3 strieborné a 2 bronzové. Každý účastník získal aspoň jednu medialu.

No posúďte sami, že je to výsledok hodný olympionikov.

Keďže družstvo môže mať iba 3 členov, Jožka Kališeková súťažila za družsvto Banskej Štiavnice, ktorá tentokrát získala 1. miesto. Družstvo z Piargu (Sidorová, Šestáková, Jančulová) získalo striebornú medailu.

Naše výsledky výsledky v jednotlivcoch.

Zlato: Ladzianska - streľba zo vzduchovky, Šesták – hod granátom.

Striebro: Jančulová - hod šípakmi do terča, Šestáková - kop do brány.

Bronz: Sidorová - streľba zo vzduchovky, Šesták – hod na cieľ loptičkou.

Všetci sme sa tešili hlavne z toho, že sme niečo urobili pre svoje zdravie, srdiečko a dobrú náladu i celkovú pohodu.

Nakoniec sme doplnili stratenú energiu gulášikom a vrátili sme sa domov unavení, ale šťastní. Dokonca viacerí boli úspešní aj v tombole, ktorá bola ďalším spestrením programu.

Všetci sme boli s akciou veľmi spokojní, preto ďakujeme SZŤP za organizáciu a tešíme sa na ďalší ročník, kedy by sme radi pridali do súťažných disciplín aj petang.

Dátum vloženia: 26. 6. 2018 17:46
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:48