Športový deň vo Zvolene

Po dvoch víťazných ročníkoch nášho družstva  sme sa rozhodli zúčastniť aj regionálneho športového dňa vo Zvolene, ktorú organizoval SZŤP.

V znamení hesla „V zdravom tele, zdravý duch a naopak“ sme si rozhýbali telo, ale aj dušu výbornou náladou a príjemným dňom. Musíme pochváliť organizátorov aj za výborné pohostenie, dobroty a bohatú tombolu. Niežeby sme sa chceli chváliť, ale boli sme aj tu úspešní – lebo 4 členovia z 5 vyhrali aj v tombole.

A napriek tomu, že sme v regionálnej súťaži reprezentovali SZŤP v Banskej Štiavnici prvýkrát, (družstvo v zložení: Lenka Sidorová, Jozefa Kališeková, Eva Šestáková, Danka Jančulová, Ľubomír Šesták), neobišli sme bez medailí.

2 bronzové medaile: streľba zo vzduchovky (Danka Jančulová) a hod granátom (Ľubomír Šesták), nám urobili veľkú radosť a motiváciu, aby sme dosiahli výborné výsledky aj na športovom dni SZŤP 26.6. v Banskej Štiavnici. Prídťe medzi nás, zapojte sa alebo nás prídite aspoň povzbudiť.

Všetci sme boli s akciou veľmi spokojní, preto ďakujeme SZŤP za organizáciu a tešíme sa na nové akcie.

Dátum vloženia: 24. 5. 2018 17:48
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:49