Talentárium

Jeseň v Štiavnických vrchoch je spojená nielen s krásnymi farbami, ale aj mesiacom úcty k starším a k tomu patrí aj TALENTÁRIUM, ktoré organizuje Pohronské osvetové stredisko - Pracovisko Banská Štiavnica. Tento rok sa konal už 6. ročník tohto podujatia pod záštitou primátorky Mesta Banská Štiavnica a s finančnou podporou Mesta Banská Štiavnica.

Niekto by si pomyslel, že piatok 13., je nešťastný deň, ale pre nás to bol nevšedný umelecký zážitok, utkaný z hudby, poézie, vrúcneho slova, ale aj humoru. Na javisku vystupovali súbory i jednotlivci z celého regiónu.

Všetkým organizátorom i vystupujúcim patrí naše uznanie a vďaka. Je vidieť, že naši seniori sú aktívni po každej stránke a VEK je pre nich iba ČÍSLO.

Dátum vloženia: 13. 10. 2017 17:53
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:53