Umenie na bašte

30.9. 2017 sme sa podobne ako aj minulý rok, zúčastnili akcie „UMENIE NA BAŠTE“ a strávili príjemné popoludnie s výborným programom aj občerstvením. Pán starosta, Stanislav Neuschl nás opäť uchvátil zaujímavým a odborným výkladom o baníckej histórii a našom rodákovi, Maximilánovi Hellovi a jeho vynálezoch.

Krásne zážitky sme si odniesli z krstu knihy, ale tiež z nádhernej hudby skupiny EA aj s malou 7-m esačnou dcérkou, ktorá  spala počas väčšej časti vystúpenia, asi je zvyknutá a bola úplne spokojná.

Potom nasledovalo bubnovanie, veľmi tvorivé, všetci sme bubnovali o dušu asi hodinu – kolektívne, išlo to celej skupine výborne.

Bol to zase jeden z príjemne prežitých dní. Škoda len, že to tak rýchlo ubehlo. Tešíme sa však už na ďalšie akcie.

Dátum vloženia: 30. 9. 2017 17:54
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:55