Vernisáž výstavy najkrajšia dovolenková fotografia

A zase sme jedeň deň venovali umeniu, teraz FOTOGRAFII. Tento rok sa konal jubilejný, už 20. ročníksúťaže NAJKRAJŠIA DOVOLENKOVÁ FOTOGRAFIA.

Autorkou tejto myšlienky bola Majka Petrová, ktorej sa dostalo poďakovanie za dlhoročnú organizáciu tejto súťaže. Za toto obdobie bolo v súťaži viac ako 2200 fotografií od vyše 300 autorov. Tradične je výstava umiestnená v Múzeu vo Svätom Antone, za podpory pán riaditeľa Mariána Číža. Výstava potrvá do konca roka 2017, takže máte možnosť ju ešte navštíviť.

Tento rok sa do súťaže zapojili aj členovia nášho KD, manželia Eva a Ľubomír Šestákovci.

Do súťaže poslali niekoľko fotografií v 3 rôznych kategóriách a na výstavu boli vybrané ich 3 fotografie (peľový kúpeľ, východ slnka a čiernobiela fotografia poľadovica), z čoho sme mali všetci veľkú radosť. Preto sa tejto záľube budeme venovať ďalej a možno sa zapoja do súťaže aj ďalší členovia, držíme všetkým palce na ďalší ročník súťaže a želáme veľa radosti pri fotografovaní.

Dátum vloženia: 16. 11. 2017 17:50
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 6. 2022 17:51